Jesteś tutaj: naturalnepiekno.com.pl > Moda > Bez kapelusza ani rusz

Zebra – deseń na ten rok

Zazwyczaj to pantera święci triumfy w wieli kolekcjach – brązowa, biała, pomarańczowa, ale przewija się niezmiennie we wszystkich ubraniach od butów aż po kapelusze. Zebra – deseń na ten rok Coraz częściej jednak pojawia się deseń przypominający sierść zebry. Jest on mniej popularny, jednak okazał się bardzo dobrym wzorem na luźne, koszule na guziki z kołnierzami. Jednak noszenie tylko takiej koszuli do spodni nie podkreśla odpowiednio jej wyglądu. W związku z tym należy zadbać o odpowiednie dodatki, którymi w przypadku deseniu zebry są tshirty – białe
z czarnymi napisami. Im gęstsze napisy tym lepiej. Założenie takiej koszulki na koszulę, oraz wystawienie poza nią kołnierza u góry i Zebra – deseń na ten rok części dołu spod koszulki tworzy niezwykle ciekawą kombinację. Dodatnie do tego czarnej skórzanej kurtki potęguje drapieżność wyglądu, który przypomina stroje noszone przez gwiazdy na koncertach.

Zebra – deseń na ten rok Całość najlepiej uzupełnić drobnymi srebrnymi kolczykami wkrętkami, które nie będą zahaczać się o kołnierz, a będą na tyle widoczne żeby nie zniknąć w kolorystyce ubrania.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.