Jesteś tutaj: naturalnepiekno.com.pl > Odzież > Drobne wzorki

Zapach owoców i jedzenia

Wśród zapachów do ciała najczęściej używane są zapachy kwiatowe, jednak czasami każda kobieta chce odmiany. Zapach owoców i jedzenia Kwiaty wydają się nudne, nic się nie podoba. Wówczas można sięgnąć po zapachy, nieco zadziwiające jak na perfumy.

Szarlotka, wata cukrowa, guma do żucia, ciasteczko, czekolada, to tylko jedne z niektórych zadziwiających zestawów zapachowych, które można znaleźć w perfumeriach oraz drogeriach. Zapach owoców i jedzenia Pachną one niezwykle zachęcająco, budzą chęć zjedzenia tego co akurat się powąchało. Dodatkowo sprzedawane są w kolorowych butelkach, które przypominają bardziej słodki upominek niż ekskluzywne perfumy. W tym jest jednak ich urok.

Jedynym o czym trzeba pamiętać rozpoczynając użytkowanie to, że tak nietypowe zapachy najczęściej nie utrzymują się na skórze przez dwadzieścia cztery godziny. Zapach owoców i jedzenia Nawet jeśli zaaplikuje się je na najlepszych dla perfum miejscach, czyli na nadgarstkach i na szyi nie gwarantuje to dłuższego niż sześciogodzinne trwania zapachu.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.