Jesteś tutaj: naturalnepiekno.com.pl > Styl > Kolorowe soczewki

Zapach dla ciebie

Mówi się, że kobieta powinna zmieniać zapach kilka razy w życiu dostosowując go do zmian, do wieku, do zmieniających się upodobań. Zapach dla ciebie Jest w tym wiele prawdy, ponieważ każda pani
po sobie potrafi zaobserwować, że nie tylko niektóre zapachy z wiekiem przestają się jej podobać, ale także nie posiada jednego zapachy, lecz kilka.

Każda osoba wie najlepiej jakie zapachy podobają się jej i gotowa jest wychodzić „ubrana”
w nie na spotkania, do pracy czy na spacer. Musi być to coś, co będzie dopasowane do nas jak ubranie. Różnorodność zapachów, które są dostępne w sklepach sprawiają, że wybór nie jest taki prosty, ponieważ już nie tylko kwiaty, piżmo i drzewo sandałowe są bazą zapachową dla wielu perfum. Zapach dla ciebie Obecnie można znaleźć nawet połączenia: róża i czekolada, zapach szarlotki, waty cukrowej, mogą to być owoce egzotyczne.

Kiedy już wybierze się ten odpowiedni dla siebie, wówczas dobrze jest wiedzieć jak
go używać żeby nie wywietrzał za szybko. Najlepiej psikać nim na nadgarstki oraz pod szyję, jednak nie wolno za uszami, jak preferują niektórzy. Zapach dla ciebie Znajdują się tam gruczoły, które potrafią zepsuć nawet najładniejszy zapach.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.