Jesteś tutaj: naturalnepiekno.com.pl > Kosmetyki > Kosmetyki, które nie są testowane na zwierzętach

Zakręcone, podkręcone – tusz do rzęs

Ładne, długie rzęsy dopełniają całości makijażu, czasami jedynie pomalowanie rzęs wystarcza żeby twarz nabrała innego wyrazu, a wiele kobiet uważa, że nie potrzeba im innych dodatków poza tuszem. Zakręcone, podkręcone – tusz do rzęs Trzeba jednak wybrać odpowiedni do rzęs zestaw.

Obecnie można wybierać wśród różnorodnych tuszów, szczoteczek do nich oraz właściwości jakie posiadają. W zależności od rzęs naturalnych należy zastanowić się co chcemy osiągnąć – Zakręcone, podkręcone – tusz do rzęs przedłużyć czy zagęścić, a może podkręcić. Różnorodność tuszu wyraża się nie tylko w tym jaki ma kolor, ale także w tym jaką posiada szczoteczkę.

Ostatnim hitem sklepów i klientek jest tusz o nazwie Scandal Effect, którego szczoteczka przypomina spiralę mającą maksymalnie podkręcić i wydłużyć rzęsy. Sam tusz jest dość gęsty, jednak nie przeciąża delikatnych włosków. Jest wodoodporny, więc nie trzeba martwić się, że w czasie deszczu spłynie nieoczekiwanie. Co więcej może być na tyle trwały,
że na zmycie go środkiem do demakijażu trzeba będzie poświecić o pięć minut więcej niż zazwyczaj. Zakręcone, podkręcone – tusz do rzęs Warto jednak to zrobić, ponieważ tusz spełnia trzy w jednym: zagęszcza, podkręca i nie spływa, co czyni go jednym z lepszych produktów na rynku.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.