Jesteś tutaj: naturalnepiekno.com.pl > Bielizna > Bielizna dla dzieci

Zadbaj o siebie latem – filtry

Lato zbliża się wielkimi krokami, a wraz z latem pojawia się problem. Zadbaj o siebie latem – filtry Wybór odpowiedniego filtru oraz pytanie jaki będzie najlepszy żeby zabezpieczyć skórę, jednocześnie ładnie się opalając.

Dla tych którzy nie tylko lubią, ale chcą się opalić lepsze będą filtry o mniejszym stopniu ochrony, ci którzy mają wrażliwą skórę lub nie chcą być pokryci brązowym kolorem mogą wybierać wśród najwyższych wartości, nawet filtry o numerze 50.

Dodatkowo obecnie można wybierać pomiędzy filtrami chemicznymi, Zadbaj o siebie latem – filtry które wnikają w głąb naskórka, nie są tłuste i nie przykleja się do nich nic po tym gdy już się nimi posmarujemy
a filtrami mineralnymi, których zadaniem jest tworzenie na skórze warstwy ochronnej. Warstwa ta chroni przed przyjmowaniem przez skórę nadmiaru UVA. W zależności
od rodzaju skóry oraz tego, czego oczekuje dana osoba można wybierać w różnych środkach ochronnych. Ich używanie budzi czasami tyle samo kontrowersji co nieużywanie, jednak nie da się zaprzeczyć, Zadbaj o siebie latem – filtry że bez ochrony wychodzenie na mocne słonce może powodować nie tylko podrażnienia skóry, ale i poważne alergie.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.