Jesteś tutaj: naturalnepiekno.com.pl > Uroda > Szyja metryką

Torebki – zwierzaki

Zwierzęta opanowały modę. Torebki – zwierzaki Koszulki ze zwierzętami, spodnie przypominające ich sierść, swetry z oczami tygrysów lub panter, skarpetki w panterkę lub zebrę to całkowita normalność w sklepach. Dlaczego więc nie pójść o krok dalej i nie stworzyć kolekcji torebek imitujących zwierzęcy wygląd?

Pojawiły się one na początku wiosny i są bardzo stylowym dodatkiem do ubrania, chociaż lepiej nie przesadzać z ilością zwierzęcych motywów na sobie. Torebki – zwierzaki Wybierając torebkę dołączmy do tego tylko zwierzęcą bluzę, zamiast dodatkowo spodni, skarpetek i koszulki z trzema różnymi zwierzakami.

Wśród torebek najciekawszymi motywami są lisy, świnki oraz sowy. Szczególnie ciekawie prezentują się te ostatnie. Lisy i świnki to zazwyczaj torebki przypominające pyszczki tych dwóch zwierząt. W przypadku sów cała torebka wygląda jak sowa. Posiada skrzydełka, duże sowie oczy, dzióbek i jest w różnych kolorach. Torebki – zwierzaki Można znaleźć i takie przypominające naturalne umaszczenie sowy, jak i w bardziej pastelowych, różowych wersjach. Źródło: http://lejdisstudio.pl/

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.