Jesteś tutaj: naturalnepiekno.com.pl > Porady > Jak rozładować stres

Sztuczne rzęsy – jak z reklamy

Piękne, gęste rzęsy to często marzenie każdej kobiety. Sztuczne rzęsy – jak z reklamy Niestety nie zawsze sam tusz do rzęs jest wystarczający. Wówczas trzeba sięgnąć po dodatkową pomoc, po sztuczne rzęsy. Jest ich na tyle szeroki wybór, że każdy znajdzie coś dla siebie.

W zależności od tego jakie naturalne rzęsy ma kobieta, można dobrać odpowiednie sztuczne. Niektórym bardziej pasują całe paski doklejane w całości na własne rzęsy, innym kępki doklejane klejem tak samo jak paski, jednak jest to bardziej czasochłonna metoda. Sztuczne rzęsy – jak z reklamy Szczególnie pasuje do osób, które mają naprawdę niewiele rzęs lub bardzo cienki i nie mogą odpowiednio podkreślić oka samym tylko tuszem.

Zanim jednak dojdzie do zakupu sztucznej ozdoby warto wiedzieć na co zwracać uwagę przy wyborze rzęs żeby nie żałować wydanych pieniędzy.

Pierwszą rzeczą jest pasek, na którym przymocowane są rzęsy. Powinien być przezroczysty
i dość miękki żeby nie odklejać się w trakcie noszenia. Po drugie włoski powinny być naturalne, sztuczne odróżniają się od własnych. Sztuczne rzęsy – jak z reklamy Po trzecie powinny być lekkie oraz miękkie żeby przykleić je i zapomnieć, zamiast czuć w trakcie noszenia myśląc tylko o tym czy się nie odkleiły. Źródło: http://projektantka-mody.pl/

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.