Jesteś tutaj: naturalnepiekno.com.pl > Moda > Ubrania +50

Szklane kolczyki

Kolczyki są jedną z najchętniej wybieranych ozdób. Szklane kolczyki Nie na darmo jest obecnie wiele sklepów specjalizujących się tylko w ich sprzedaży, które zachęcają nowymi kolekcjami, wzorami, nietypowymi długościami albo kolorami. Do najnowszych z nich należą kolczyki ze szkła, które robione są jako rękodzieło sprzedawane później w sklepach albo od samych twórców.

Kolczyki szklane mogą być różnej długości, choć najczęściej pojawiają się jako kwadratowe albo prostokątne kawałki szkiełka. Szklane kolczyki Mogą być przezroczyste bądź, tak jak witraże, w różnych kolorach w zależności od fantazji twórcy. Niektóre to tylko geometryczne kształty oprawione w delikatne złote ramki, lekkie i ozdobne, doskonałe dla strojów wieczorowych oraz oficjalnych. W innej wersji mogą być nie tylko kolorowe, ale również grawerowane
w delikatne, roślinne motywy, które pasują do kwiecistych strojów. Jeśli dobrze się poszuka można znaleźć również kolczyki szklane w kształcie kulek lub zrobione z kilkunastu drobnych, Szklane kolczyki szklanych kuleczek połączonych ze sobą metalowymi, srebrnymi haczykami, które stwarzają jeszcze większe wrażenie delikatności, niczym krople rosy na uchu.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.