Jesteś tutaj: naturalnepiekno.com.pl > Moda > Moda z wybiegów

Szary lakier

Wiosna i wakacje kuszą do malowania paznokci. Szary lakier Najwięcej pomysłów co do ich ozdabiania rodzi się właśnie w trakcie tych dwóch pór roku. Każdy w innym kolorze, długie, błyszczące tipsy, naklejki, ozdoby dopasowane do tego, dokąd się wybieramy, jedna ręka w innym kolorze, druga w kompletnie odmiennym sprawiają, że na paznokcie można patrzeć i patrzeć.

Wśród wszystkich barw pojawia się również szary lakier. Cieszy się on niesłabnącym powodzeniem, jednak musi to być odpowiedni lakier.

Za odpowiedni można uznać przede wszystkim szary lakier matowy. Szary lakier Ogólnie lakiery, które stosuje się obecnie nie powinny błyszczeć i połyskiwać srebrnymi dodatkami, dlatego rzadko maluje się paznokcie perłowymi odcieniami różu.

Szary lakier o odpowiednich właściwościach najczęściej znajduje się wśród lakierów firmy Inglot. Jest to tak istotne ze względu na to, że lakier jest często dodatkiem do innych kolorów, łączy się go z innymi na zasadzie – jeden paznokieć szary reszta jaśniejsza lub wszystkie paznokcie, poza dwoma szare, a reszta kolorowa. Szary lakier Tworzy to na paznokciach fantazyjne mozaiki, które ozdabiają palce lepiej niż pierścionki.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.