Jesteś tutaj: naturalnepiekno.com.pl > Porady > Ubrania idealne dla kobiet o szerokich ramionach

Sosna z Japonii

Japonia nie bez powodu mogłaby być nazwana królestwem kąpieli i sposobów korzystania
z wanny. Sosna z Japonii Kąpiel tam to nie zmycie z siebie trudów i brudów całego dnia, jak w Polsce, lecz relaks i celebrowanie chwil odpoczynku po męczących godzinach w pracy albo w szkole.

W związku z tym nie jest niczym dziwnym, że jest tam dostępnych wiele specyfików mających uprzyjemnić kąpiel. Olejki i przede wszystkim sole do kąpieli.

Najprzyjemniejszy zapach, który przenosi nas w trakcie siedzenia w wodzie do pachnącego lasu to sól do kąpieli o zapachu japońskiej sosny. Sosna z Japonii Jest delikatny, orzeźwiający, co sprawia
że nie tylko relaksuje ciało, ale i ducha. Sprzedawany jest również w Polsce, w niewielkich zielonych opakowaniach przypominających rozmiarem opakowania proszku do pieczenia. Może się wydawać, że to mało, jednak na całą wannę pełną wody wystarczy zaledwie jedna łyżeczka. Więcej, sprawi że zapach będzie zbyt intensywny. Łyżeczka natomiast zapewni ładny zapach oraz zmieni kolor wody na pomarańczowy lub jasno zielony, Sosna z Japonii w zależności od tego jakie jeszcze aromaty będą wchodziły w skład soli.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.