Jesteś tutaj: naturalnepiekno.com.pl > Kosmetyki > Zakręcone, podkręcone – tusz do rzęs

Śluz ze ślimaka

Popularny, sprzedawany tak w sklepach stacjonarnych, Śluz ze ślimaka jak i w sklepach internetowych śluz ślimaka robi coraz większą furorę. Co prawda zdania na jego temat są podzielone, jednak większość użytkowniczek wypowiada się o nim oraz o kosmetykach, które go zawierają bardzo pochlebnie.

Nie jest to oczywiście śluz z pierwszego lepszego ślimaka, który chodzi po ogródkach działkowych w okolicy. Jest to śluz ślimaka występującego w Chile, dlatego kosmetyki, Śluz ze ślimaka które go zawierają mają nie raz spora cenę za niewielkie buteleczki lub kremy. Same kosmetyki
z dodatkiem śluzu mają szczególne właściwości nawilżające, wygładzające, a przede wszystkim odmładzające. Stosuje się go zwłaszcza na noc, ze względu na to, że nocą skóra lepiej wchłania specyfiki różnego rodzaju i można na nią aplikować cięższe kremy.
Na pierwsze efekty nie trzeba czekać bardzo długo, co z pewnością dodaje śluzowi ślimaka popularności, Śluz ze ślimaka ponieważ już po dwóch tygodniach widać znaczącą poprawę pielęgnowanej nim cery.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.