Jesteś tutaj: naturalnepiekno.com.pl > Moda > Moda w stylu boho

Parówka – czy to skuteczne?

Sposób znany nie od dziś, bardzo często stosowany gdy na skórze pojawiają się pryszcze oraz liczne wypryski. Parówka. Parówka – czy to skuteczne? Polega na spędzeniu do dziesięciu minut nad miską parującą wodą i ziołami, które znajdują się wewnątrz niej. Mogą to być różnorodne mieszanki w zależności od efektów jakie chcemy uzyskać, żadna jednak nie powinna zaszkodzić. Można skorzystać
z mięty, z rumianku, z szałwii, z ziół które lubimy najbardziej i pomogą się zrelaksować. Nie każda parówka ma za zadanie leczyć skórę, niektóre dobre są na zatoki, inne po prostu dla odprężenia. Do każdej, żeby poczuć jej dobre działanie można  się odpowiednio przygotować. Parówka – czy to skuteczne? Odpowiednim przygotowaniem jest oczyszczenie skóry najpierw żelem do mycia, a następnie peelingiem. Dzięki temu oczyszczone pory mogą wchłonąć więcej ziołowych składników.

Parówka, chociaż z założenia zdrowa budzi często kontrowersję, oraz wiele sprzecznych uczuć wśród dbających o siebie pań. Niektóre chwalą sobie jej dobroczynne właściwości, inne twierdzą, że rozdrażnia twarz i istniejące podrażnienia tylko się powiększają. Parówka – czy to skuteczne? Jednak żeby zdecydować na tak lub na nie, dla parówki, należy samemu spróbować.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.