Jesteś tutaj: naturalnepiekno.com.pl > Moda > Moda w styli hippie

Nie nudne okulary przeciwsłoneczne

Jeszcze niedawno szczytem marzeń wśród okularów przeciwsłonecznych były tzw. lenonki, obecnie główną zasadą w doborze okularów jest jedno: nie mogą być nudne. Nie nudne okulary przeciwsłoneczne Mogą być dziwne. Mogą być nietypowe. Kolorowe. Małe. Wielkie, ale nie mogą być zwykłymi okularami. Dlatego właśnie w sklepach widuje się całą gamę okularów przeciwsłonecznych w różnych kształtach, które każdy może dopasować do swojej twarzy. Zdarzają się zarówno wielkie modele, które sięgają aż na policzek zakrywając pół twarzy
za ciemnym szkłem. Nie nudne okulary przeciwsłoneczne Zdarzają sie też kompletne przeciwieństwa tego, w których dominującym elementem są oprawki, a szkło znajduje się tylko na wysokości oka, tak żeby można było coś zobaczyć, ale nic więcej.

Często na oprawkach znajdują się dodatkowe ozdoby. Ostatnio popularny motyw to zwierzęta – delikatna srebrna lub zielona żabka na oprawce, łapa tygrysa, niewielka papuga. Nie nudne okulary przeciwsłoneczne Pasują one do innego hitu tego sezonu jakim są koszulki ze zwierzętami lub częściami ich ciała.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.