Jesteś tutaj: naturalnepiekno.com.pl > Bielizna > Bielizna dla kobiet w podeszłym wieku

Myszka Mickey – motyw na każdy ciuch

Na ubraniach pojawia się wiele postaci znanych z telewizji, z kreskówkami włącznie. Myszka Mickey – motyw na każdy ciuch Rzadko jednak która postać jest aż tak często powielana jak Miszka Mickey.
Ta osiemdziesięciosześcioletnia mysz pojawiła się ponownie w wielu kolekcjach. Sklep „Sinsay” nie poprzestał tylko na koszulkach, lecz stworzył specjalnie z nią piżamy oraz koszule nocne. Ciekawsze jednak są same koszulki, tshirty, które nie przedstawiają znanej wszystkim myszki w konwencjonalny sposób, lecz pokazują ją jak odbitą kleksami. Myszka Mickey – motyw na każdy ciuch Wiemy, że jest to znana nam mysz dzięki odpowiednim kształtom i charakterystycznej czerwono-żółtej plamie, która tworzy jej spodenki.

Można z powodzeniem uznać, że jest to najciekawszy sposób przedstawienia Myszki Mickey od dawna. Nie jest typowy, wygląda na dziecięcą zabawę atramentem albo farbami, przez
co bardzo interesująco prezentuje się na ciele. Myszka Mickey – motyw na każdy ciuch Dołączając do takiego tshirtu czarną marynarkę tworzy się bardzo oryginalny, sportowy zestaw.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.