Jesteś tutaj: naturalnepiekno.com.pl > Zakupy > Zakupy tańszych zamienników

Maska Kallos

Sam szampon może być niewystarczający dla włosów. Maska Kallos Nawet jeśli reklamowany jest jako pełen witamin oraz protein, które odbudowuje włosy to jednak czas mycia nie jest aż tak długi żeby włosy mogły przyjąć wszystkie te związki. Potrzebują więc wsparcia, którym przez wiele lat była odżywka nakładana po umyciu, na dwie minuty albo bez spłukiwania, którą należało jedynie rozczesać.

Obecnie największą popularnością cieszą się maski do włosów. Maska Kallos Wymagają one nieco dłuższego czasu stosowania, bo zazwyczaj około kwadransa, jednak ich efekty
są nieporównywalnie lepsze od stosowania jedynie maseczek. Bardzo dobrze w odżywianiu
i nawilżaniu włosów sprawdza się maska z firmy Kallos. Nie jest to bardzo znana firma, jednak posiada kosmetyki dające bardzo dobre efekty, oraz posiadające przystępną cenę.

Maska występuje w kilki wariantach: owocowa, waniliowa i z olejkiem arganowym. Każda
z nich pachnie bardzo ładnie, dobrze się rozprowadza i równie dobrze spłukuje nie pozostawiając na włosach niepożądanych efektów. Maska Kallos Najlepiej zostawić ją piętnaście minut
na umytych włosach i przewiązać je ręcznikiem żeby cieplejsza temperatura pozwoliła uwolnić się wszystkim składnikom odżywczym.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.