Jesteś tutaj: naturalnepiekno.com.pl > Porady > Bluzka do czarnej spódnicy, jaką wybrać?

Koronkowe rękawiczki

Chociaż rękawiczki często kojarzą się przede wszystkim z zimą lub zimną jesienią, kiedy trzeba już chronić ręce przed minusową temperaturą, wcale nie trzeba nosić ich tylko wtedy. Koronkowe rękawiczki Koronkowe rękawiczki, nieco zapomniane wcześniej, przeżywają swój renesans. Kiedyś kobiecie nie wypadało bez nich wyjść, dzisiaj wiele z kobiet odkrywa ich przydatność
w codziennym życiu oraz w dopełnieniu ubioru.

Nie tylko chronią ręce przed słońcem oraz brudem, ale także sprawiają, że elegancki strój staje się bardziej wyrazisty. Koronkowe rękawiczki Jeśli do czarnego kompletu lub garsonki dodamy czerwone lub białe rękawiczki uzyskamy dzięki temu bardzo ciekawy efekt, na który na pewno zostanie zwrócona uwaga.

Podobnie, do stroju na spacer, do spódnicy, marynarki lub lekkiej kurtki mogą być dobrym dopełnieniem. Często koronka, z których są wykonane jest bardzo ozdobna zastępując tym samym bransoletki oraz pierścionki. Koronkowe rękawiczki Ulubionym motywem na koronce są kwiaty, jednak bez problemu można znaleźć także takie, które przypominają szachownicę.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.