Jesteś tutaj: naturalnepiekno.com.pl > Uroda > Parówka – czy to skuteczne?

Im więcej tym lepiej – wisiorki

Nawet najlepsze ubranie wymaga urozmaicenia. Im więcej tym lepiej – wisiorki Szalony sweter, ciekawa kamizelka, kolorowa chusta albo apaszka najczęściej dodają uroku, jednak nie każdy je lubi i nie zawsze do wszystkiego pasują w przeciwieństwie do wisiorków. One najczęściej pasują
do wszystkiego. Może to być jeden delikatny wisiorek lub jeden duży, jednak taka wersja pojawia  się coraz rzadziej przegrywając w kompletach wisiorków, które nosi się jednocześnie. Im więcej tym lepiej – wisiorki Wszystkie na raz, niezależnie od tego czy jest ich pięć, czy dziesięć.

Zazwyczaj składają  się one z różnych długości łańcuszków w jednolitych np. srebrnych kolorach lub dwukolororowe: czarno-srebrne, złoto-czarne, srebrno-złote. Różne kombinacje, przydają się na różne okazje. Często do łańcuszków przyczepione są drobne wisiorki, które urozmaicają całość: krzyżyki, główki zwierzątek, Im więcej tym lepiej – wisiorki buciki, ołówki, można doczepiać własne albo, jak w przypadku podobnych bransoletek, sięgać do gotowych pomysłów.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.