Jesteś tutaj: naturalnepiekno.com.pl > Odzież > Koszulki z napisami

Golf wraca do łask

Golfy to element ubrania pełen kontrowersji. Golf wraca do łask Zabudowanie szyi, brak dekoltu sprawiało, że przez długi czas nie było to ubranie dla każdego. Kobiety, które posiadają większy biust nie zawsze czuły się w nich komfortowo, z kolei przyleganie golfu do ciała budziło dyskomfort
u innych. Teraz jednak golfy, ze zmienionymi krojami, z innymi materiałami wracają do łask.

Obecnie pojawiają się zarówno z cienkich materiałów, które nie grzeją zbyt mocno i nadają  się tym samym do noszenia wiosną, nim słońce nie grzeje za mocno. Golf wraca do łask Zdarzają się wersje bez rękawów, jednak są przeznaczone przede wszystkim dla osób, które mają wąskie ramiona. Osoby z szerokimi nie będą prezentowały się w nich twarzowo i dla nich lepsze będą golfy z długimi rękawami i szerokim kołnierzem, który chociaż w dalszym ciągu przypomina golf potrafi sprawić, że ramiona i dekolt są delikatniejsze.

Co więcej golf to już nie tylko jednolity kolor. Najciekawszym dodatkiem do obecnie promowanych golfów jest pepitka, Golf wraca do łask która pojawia się zarówno na rękawach, jak i pokrywa cały przód ubrania tył pozostawiając czarny.

 

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.