Jesteś tutaj: naturalnepiekno.com.pl > Uroda > Depilacja z sukcesem

Depilacja z sukcesem

Depilacja jest uciążliwym procesem ze względu na to, że idealne efekty daje zazwyczaj tylko na kilka dni. Depilacja z sukcesem Depilacja depilatorem może na trzy tygodnie lub miesiąc, jednak nie każda kobieta jest w stanie znieść ból takiego depilowania lub związane z tym podrażnienia skóry. W związku z tym warto poznać inne sposoby depilacji wśród których może znaleźć się coś dla osób unikających bólu i posiadających wrażliwą skórę.

Do wyboru jest dużo różnego rodzaju pianek, które nie tylko ładnie pachną, ale mają również właściwości wygładzające. Można ich używać najczęściej w zestawie z maszynkami
do golenia lub jak w kremach ze specjalnymi łopatkami. Jeśli ktoś nie czuje się dobrze
z pianką lub jest ona mało skuteczna wówczas może skorzystać z kremów, Depilacja z sukcesem pamiętając jednak że należy nałożyć dość grubą warstwę, ponieważ cienka może nie wyeliminować wszystkich włosków.

Nowością, chętnie stosowaną i mniej bolesną niż wosk jest pasta cukrowa, którą można przygotować nawet w domu albo kupić gotową. Aplikuje się ją szybko, można zarówno cienką jak i grubą warstwę w zależności od owłosienia, Depilacja z sukcesem która eliminuje wszystkie cebulki włosów.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.