Jesteś tutaj: naturalnepiekno.com.pl > Moda > Bez kapelusza ani rusz

Asymetria

Asymetria nie jest już czymś zaskakującym ani w modzie ani we fryzurach. Asymetria Do asymetrycznych fryzur, w których jedna część włosów jest dłuższa, druga krótsza już się przyzwyczailiśmy. Teraz można podziwiać daleko idącą asymetrię, w której jedna część głowy jest całkowicie wygolona, a druga o wiele dłuższa.

Podobną asymetrię i szaleństwo można zaobserwować wśród zabawy z kolczykami. Noszenie jednego już było, noszenie kilku, również. Obecnie do popularnego urozmaicenia stroju należy noszenie dwóch różnych kolczyków w każdym uchu. Asymetria Można oczywiście posunąć się do szaleństwa ozdób i nosić dwa zupełnie niezwiązane ze sobą kolorem ani kształtem kolczyki, jednak większość osób decyduje się na różne kształty powiązane ze sobą kolorem. Wówczas w jednym uchu pojawia się prosty wzór: okrągły, podłużny, prostokątny,
a w drugim: kula, słońce, krzyż, półksiężyc w zależności od chęci i nastroju właścicielki.

Kolczyki można łączyć w dowolne kombinacje, co jest interesujące głównie dla osób, które posiadają ich bardzo dużo. Asymetria Nie zawsze ma się okazję nosić każdą parę, więc warto skorzystać z okazji i zaszaleć kolczykami ubierając rożne do jednego stroju.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.